RQ73C2A110RBTD
MFR.Part #
RQ73C2A110RBTD
JLCPCB Part #
C2083344
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 110Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS