RQ73C2A10RBTDF
MFR.Part #
RQ73C2A10RBTDF
JLCPCB Part #
C4267308
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS