RQ73C2A10K7BTD
MFR.Part #
RQ73C2A10K7BTD
JLCPCB Part #
C2083620
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100V 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS