RQ73C1J90K9BTD
MFR.Part #
RQ73C1J90K9BTD
JLCPCB Part #
C2083981
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 150mW 75V 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS