RQ73C1J84K5BTD
MFR.Part #
RQ73C1J84K5BTD
JLCPCB Part #
C2083487
Description
-55℃~+155℃ 150mW 75V 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS