RQ73C1J8K45BTD
MFR.Part #
RQ73C1J8K45BTD
JLCPCB Part #
C4085593
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 150mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS