RQ73C1J75RBTD
MFR.Part #
RQ73C1J75RBTD
JLCPCB Part #
C4063597
Description
-55℃~+155℃ 150mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS