RQ73C1J549RBTD
MFR.Part #
RQ73C1J549RBTD
JLCPCB Part #
C5890871
Description
-55℃~+155℃ 150mW 549Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS