RQ73C1J43K2BTD
MFR.Part #
RQ73C1J43K2BTD
JLCPCB Part #
C2083918
Description
-55℃~+155℃ 150mW 43.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS