RQ73C1J3K83BTD
MFR.Part #
RQ73C1J3K83BTD
JLCPCB Part #
C2083949
Description
-55℃~+155℃ 150mW 3.83kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS