RQ73C1J39K2BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RQ73C1J39K2BTD
JLCPCB Part #
C2083735
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 150mW 39.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS