RE0603FRE07402RL
MFR.Part #
RE0603FRE07402RL
JLCPCB Part #
C20164858
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS