RQ73C1J113KBTDF
MFR.Part #
RQ73C1J113KBTDF
JLCPCB Part #
C3922998
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 150mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS