RQ73C1J100KBTDF
MFR.Part #
RQ73C1J100KBTDF
JLCPCB Part #
C4082374
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 150mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS