CPF0603B2R74E
MFR.Part #
CPF0603B2R74E
JLCPCB Part #
C4166590
Description
-55℃~+155℃ 2.74Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS