RQ73C1E5K76BTD
MFR.Part #
RQ73C1E5K76BTD
JLCPCB Part #
C2084180
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS