RQ73C1E732RBTD
MFR.Part #
RQ73C1E732RBTD
JLCPCB Part #
C2113861
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS