RQ73C1E71R5BTD
MFR.Part #
RQ73C1E71R5BTD
JLCPCB Part #
C2084159
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 71.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS