RQ73C1E698RBTD
MFR.Part #
RQ73C1E698RBTD
JLCPCB Part #
C2114108
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS