RQ73C1E63R4BTD
MFR.Part #
RQ73C1E63R4BTD
JLCPCB Part #
C4250735
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 63.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS