RQ73C1E60R4BTD
MFR.Part #
RQ73C1E60R4BTD
JLCPCB Part #
C2084154
Description
-55℃~+155℃ 50V 60.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS