H816K2DYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H816K2DYA
JLCPCB Part #
C1407763
Package
Plugin
Description
16.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS