RQ73C1E59RBTD
MFR.Part #
RQ73C1E59RBTD
JLCPCB Part #
C2084206
Description
-55℃~+155℃ 50V 59Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS