RQ73C1E154RBTD
MFR.Part #
RQ73C1E154RBTD
JLCPCB Part #
C2095208
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS