RQ73C1E140RBTD
MFR.Part #
RQ73C1E140RBTD
JLCPCB Part #
C4171873
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS