RQ73C2A16R5BTDF
MFR.Part #
RQ73C2A16R5BTDF
JLCPCB Part #
C4205492
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS