RP73PF1J392RBTDF
MFR.Part #
RP73PF1J392RBTDF
JLCPCB Part #
C2089440
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 167mW 392Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS