RP73PF1E499RBTD
MFR.Part #
RP73PF1E499RBTD
JLCPCB Part #
C3914158
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS