RP73PF1E432RBTD
MFR.Part #
RP73PF1E432RBTD
JLCPCB Part #
C2082631
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS