RP73PF1E3K09BTD
MFR.Part #
RP73PF1E3K09BTD
JLCPCB Part #
C4063807
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS