RP73PF1E39K2BTD
MFR.Part #
RP73PF1E39K2BTD
JLCPCB Part #
C2088961
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS