RP73PF1E2K8BTD
MFR.Part #
RP73PF1E2K8BTD
JLCPCB Part #
C4132662
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount