RT0402CRE074K42L
MFR.Part #
RT0402CRE074K42L
JLCPCB Part #
C2120763
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS