H88K66DCA
MFR.Part #
H88K66DCA
JLCPCB Part #
C1404918
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.66kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS