RP73D2B52K3BTG
MFR.Part #
RP73D2B52K3BTG
JLCPCB Part #
C4246729
Description
-55℃~+155℃ 250mW 52.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS