RP73D2B3K48BTG
MFR.Part #
RP73D2B3K48BTG
JLCPCB Part #
C4202820
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS