HV732BRTTD3653F
MFR.Part #
HV732BRTTD3653F
JLCPCB Part #
C7206074
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS