RP73D2B35K7BTG
MFR.Part #
RP73D2B35K7BTG
JLCPCB Part #
C4248428
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS