RP73D2B316KBTDF
MFR.Part #
RP73D2B316KBTDF
JLCPCB Part #
C4203288
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS