RP73D2B309RBTG
MFR.Part #
RP73D2B309RBTG
JLCPCB Part #
C4349826
Description
-55℃~+155℃ 250mW 309Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS