RP73D2B24R9BTG
MFR.Part #
RP73D2B24R9BTG
JLCPCB Part #
C4266411
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS