RA73F1J1K21BTDF
MFR.Part #
RA73F1J1K21BTDF
JLCPCB Part #
C4050696
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS