RP73D2B20RBTDF
MFR.Part #
RP73D2B20RBTDF
JLCPCB Part #
C1728406
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS