RP73D2B1K74BTG
MFR.Part #
RP73D2B1K74BTG
JLCPCB Part #
C4338912
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS