RP73D2B19K1BTG
MFR.Part #
RP73D2B19K1BTG
JLCPCB Part #
C3977625
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS