3430A3F68RTE
MFR.Part #
3430A3F68RTE
JLCPCB Part #
C5892340
Description
-55℃~+155℃ 3W 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS