RP73D2B174RBTG
MFR.Part #
RP73D2B174RBTG
JLCPCB Part #
C6986981
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS