RP73D2B137KBTDF
MFR.Part #
RP73D2B137KBTDF
JLCPCB Part #
C4105400
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS