RP73D2B10R2BTG
MFR.Part #
RP73D2B10R2BTG
JLCPCB Part #
C4294913
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS