RP73D2A309RBTG
MFR.Part #
RP73D2A309RBTG
JLCPCB Part #
C4008489
Description
-55℃~+155℃ 125mW 309Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS